KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274213
nr 1627 4213
Oidentifierad konstnär. Signerad B Zist, båtar på land, daterad -77. Olja på duk, 59x63 cm, yttermått inklusive ram: 63x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:31:06
10/6 15:44:28
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor